Леся Оробець (lesyaorobets) wrote,
Леся Оробець
lesyaorobets

Відставка Табачника – аргументи для Президента

Ми з колегами звернулися до глави держави листом з офіційним проханням – звільнити Дмитра Табачника з посади керівника Міносвіти і притягти до відповідальності згідно з чинним законодавством. З огляду на шкоду, якої він завдає на цій посаді інтересам держави і громадян.

Відразу визнаю: не вперше з таким проханням до різних владних структур звертаються депутати. І не лише вони. Але цього разу, сподіваюся, востаннє. Адже в листі – нічого особистого, нічого ідеологічного – лише справа державної ваги.

Спілкуючись із депутатами від ПР, частенько чула від них виправдання на кшталт: він і нам набрид, але й ви критикуєте Табачника з позицій ідеологічних, а не професійних, бо не маєте фахових аргументів. Мовляв, якби партія влади мала впевненість у тому, що адміністративні здобутки керівника Міносвіти менші за шкоду, якої він завдає державі на цій посаді, його б давно його зняли.

Не вдаючись в особливі дискусії – діяння міністра в широкому доступі – ми все ж наважилися допомогти АП і главі держави з аргументами. На них можна і варто відреагувати якнайшвидше. Принаймні, чим раніше, тим суттєво менших втрат зазнають усі – освіта, влада і ми з вами як громадяни.
Tags: Кулуари Верховної Ради, Табачник, депутатські звернення, освіта
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 11 comments