Леся Оробець (lesyaorobets) wrote,
Леся Оробець
lesyaorobets

Сьогодні в українців вкрали 30 млрд грн. Відтепер так буде щороку

Сьогодні ВРУ в другому читанні затвердила законопроект №7532, який істотно змінив процедуру державних закупівель. З моменту вступу закону в дію, нас з вами обкрадатимуть приблизно на 30 мільярдів грн. щороку.

Арифметика така: в 2010 р. через держпідприємства, в яких державна частка акцій перевищує 30 відсотків (наприклад, «Нафтогаз», «Укрнафта», «Дніпроенерго») пройшло 132 млрд. грн. Відтепер ці гроші розпилюватимуть по схемі «закупівлі в одного учасника» (тобто без будь-якого конкурсу, а за «вмотивованим» рішенням чиновника), через прописану в законі можливістю «виникнення особливих чи соціальних обставин». На відео нижче – більшість свідомо залишає цю шпарину в законі, після того як я і Томенко намагаємося закрити її поправками. Зверніть увагу, як доповідач підміняє поняття, аби заплутати присутніх у залі журналістів.

Відео:


За цією схемою вдячні підрядники відкатом повертають можновладцями від 25 до 40 % отриманої з бюджету суми. За рік виходить щось коло 30 млрд грн., що майже вдвічі перевищує все державне фінансування освіти! Приблизно дорівнює нашому сьогоднішньому боргу перед МВФ, яким мотивують намір підвищувати пенсійний вік.

Нижче - відео історичного голосування цього закону.


Повторюся: реальна українська політика – в державних закупівлях, а не в прапорах і режисованих провокаціях.

А тут поіменне голосування за цей закон. Запам’ятайте людей, які голосували «за», вони винні в тому, що у вас крастимуть 30 млрд на рік.

Tags: Кулуари Верховної Ради, бюджетні пригоди, законодавство
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 34 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →