Леся Оробець (lesyaorobets) wrote,
Леся Оробець
lesyaorobets

Продати здоров’я дитини за 30 срібняків

  Я дуже зраділа від мудрості та далекоглядності київської влади, коли довідалась про звільнення столичних кіосків від тютюну та алкоголю. Бо неодноразово приходилось спостерігати як «дорослим підліткам» відпускають товар з метою збільшення об’ємів продажів. Тому ця заборона – ще один стримуючий фактор вживання алкоголю і тютюну + вона ставить хрест на практиці використання кіосків у рекламних цілях.

Проте Київська міська державна адміністрація пропонуватиме Київраді відкласти введення в дію рішення про заборону продажу алкогольних та тютюнових виробів у торговельних площах менше 40 кв. м. … з цим рішенням складна ситуація стосовно його виконання, оскільки воно вступає у протиріччя з чинним законодавством та викликає протести підприємців.

Формально, у продавців на руках діючі ліцензії. Але поки прокуратура не опротестувала рішення або суд чи Київрада його не скасувала, воно чинне, міліція може опечатувати кіоски, які порушують заборону.
Яскравий приклад того, як здоров’я дітей стало заручником політичних кулуарних домовленостей. Тому смішно чути промовисті заяви про турботу за здоров’я нації.

Мабуть варто бути відвертими і чесно признатися: літри проданого пива з пачками цигарок є стратегічним пріоритетом київської влади.

Tags: Київ, антитютюн, здоров'я
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 17 comments