Леся Оробець (lesyaorobets) wrote,
Леся Оробець
lesyaorobets

Кіоски в Києві обіцяють звільнити від тютюну й алкоголю

На мою думку, успіх у боротьбі з алкоголізмом залежить не лише від особистого вибору, але й від особистого прикладу. Дорослим легше домовитися між собою щодо відмови від вживання тютюну й алкоголю – з огляду на вікові особливості їм легше «думати наперед», а не жити лише сьогоднішнім днем. А от дітей наших доводиться захищати від доступності «дорослих іграшок». Хоча б у спосіб, запропонований столичною адміністрацією, яка з 1 квітня тотально заборонила продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів у невеликих кіосках.

Чому я «за»?

1. Це ще один стримуючий фактор вживання алкоголю і тютюну
2. Подібне нововведення поставить хрест на практиці використання кіосків у рекламних цілях. Адже саме такі кіоски перетворилися останнім часом на форпости гламурної, підсолодженої реклами тютюну й алкоголю, орієнтованої переважно на підлітків.

Ось яскравий приклад:Паління й вживання алкоголю для них – атрибут дорослого життя. Красивого, впевненого, життєрадісного. Саме на цих психологічних нюансах і спекулює реклама цього товару. Не думаю, що нововведення від столичної влади суттєво «заховає» алкоголь і тютюн від їх надто завзятих і дорослих користувачів, а от дітям у захисті від їх впливу істотно допоможе.

Tags: Київ, антитютюн, власна позиція, здоров'я
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments