Леся Оробець (lesyaorobets) wrote,
Леся Оробець
lesyaorobets

Виявляється, «надто страшних» малюнків бояться не лише урядовці

 Минулої п’ятниці в парламенті голосувався мій офіційний запит до Президента  щодо дотримання Кабміном вимог українського законодавства та міжнародних зобов'язань України у сфері запобігання тютюнопалінню. Мета – зобов’язати Кабмін виконати вимогу закону щодо затвердження малюнків, які треба розмістити на пачках цигарок.

У підсумку голосували: «за» – 106, «проти» – 1, «утрималися» – 1, не голосували – 321, всього – 429.

На щастя, на момент голосування я вже мала позитивну  відповідь від АП на моє депутатське звернення (його механізм простіший і, як бачите, ефективніший) з інформацією про доручення з боку глави держави «вжити відповідних заходів». Відтак,  результат голосування в Раді мав швидше ілюстративний характер. Як виявилося, правдивих, але «надто страшних»  малюнків бояться не лише урядовці.

Між іншим, МОЗ уже вчетверте подає до Кабміну зразки відповідних малюнків на затвердження (про попередні «пригоди» вже згадувала в ЖЖ). Якщо пам’ятаєте, три попередні спроби були невдалими.

Шановні друзі, журналісти, дуже прошу. Подзвоніть до виконавця в Кабміні (номер телефону 256-75-06), поясніть, що готуєте матеріали про це рішення і запитайте: як просувається справа?

Інтерес  громадськості і медіа до питання має подеколи більший вплив, ніж відсутність доброї волі (або волі взагалі) в народних депутатів. 

 


UPD: Зразки картинок, які планується розмістити на пачкахTags: Кулуари Верховної Ради, антитютюн, здоров'я, лобіювання, уряд
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 71 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →