?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Підсумки третього конкурсу голосування за кращий проект, який перетворює світ, переконав мене в тому, що прогнозувати заздалегідь фаворита – річ невдячна і безперспективна.

Наприклад, хто б міг спрогнозувати, що спільнота розвитку «Перевал» стане одним із головних претендентів на перемогу за масштабністю підтримки? Хоча проект гідний таки уваги не лише досвідом організації активного відпочинку для підлітків, але й наявністю інформаційного порталу розвитку з інтегрованою соціальною мережею. Кожен юнак завдяки онлайн-курсам (відео- так текстові уроки), спілкуванню з викладачами та учнями здобути потрібні знання, може отримати інструменти для реалізації своїх ідей.

Як фахівець у сфері освіти не можу не відзначити дуже корисний проект візуалізації рейтингу українських шкіл від «Текстів» (подібний рейтингом університетів так само свого часу справив дуже хороше враження). Вони ще не втратили шансу позмагатися за гран-прі.

Однозначно посприятиме розвитку вітчизняної науки мережа українських науковців Ukrainian Scientists Worldwide, а студентів орієнтуватиме в різнобарв’ї корисної інформації StudCompany. А проект «Здоровий зір» допоможе всім і, в першу чергу, батькам, які турбуються про здоров’я своїх дітей.

Отже, за підсумками голосування найбільше голосів отримали:

1. Конференція Media Mobilization – 306 голосів;
2. Развивающее сообщество ПЕРЕВАЛ – 212 голосів;
3. StudCompany – 104 голоси;
4. Візуалізація даних від сайту ТЕКСТИ: рейтинг шкіл – 85 голосів;
5. Мережа українських науковців Ukrainian Scientists Worldwide – 28 голосів.
6. Соціальний проект мережі «Здоровий Зір» - 10 голосів.

Мені приємно привітати з перемогою «Медіа-мобілізацію». У своїй роботі я часто стикаюся з діяльністю релігійних організацій. Підтримую щирість і безкорисливість їхнього служіння. Розумію і ціную їхній внесок у подолання конкретних проблем нашого суспільства. Відтак, вірю, що ці кошти (7 тис. грн.) допоможуть їм допомагати ближнім. Бог їм у цьому в поміч.

Отже, друзі, залишилося розіграти гран-прі. Отож, слідкуйте за оновленнями.

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
denial_01
Aug. 26th, 2011 05:53 pm (UTC)
Дивився Вас на Інтері у Кисільова: - "пантеон інших країн" стане для нащих громадян країною останнього притулку... - це точно!!!
sergiy_teren
Aug. 27th, 2011 09:12 am (UTC)
вітаю МедіаМоблізатіон ;)

оголошуйте дати, бум планувати поїздку
( 2 comments — Leave a comment )
Follow LesyaOrobets on Twitter

Latest Month

February 2013
S M T W T F S
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728  
Powered by LiveJournal.com
Designed by Jamison Wieser